Praca Bielsko-Bia�a Praca Bielsko-Bia�a

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 28 kwietnia 2015
  • wyświetleń: 2096

TV: pożar Peugeota na Czwartaków

W poniedziałek w nocy bielscy strażacy gasili pożar samochodu osobowego. Nikt nie został ranny, pojazd spalił się całkowicie.O godzinie 21.30 oficer dyżurny miejskiego stanowiska kierowania PSP odebrał zgłoszenie o pożarze samochodu osobowego marki Peugeot zaparkowanego na chodniku ulicy Czwartaków w Bielsku-Białej. Paliła się kabina samochodu osobowego. Płomienie były tak duże, że zapaliło się pobliskie drzewo i zarośla. Płonący samochód miał uruchomiony silnik i był wyposażony w instalację LPG.

Bezpośrednio zagrożony był również samochód osobowy marki Fiat Punto zaparkowany za płonącym pojazdem, który został odsunięty przez właściciela. Strażacy ugasili płonący pojazd oraz drzewo. Instalacja LPG nie została rozszczelniona, a po kontroli kamerą termowizyjną stwierdzono, że nie uległa nagrzaniu. Po zakończonych działaniach na miejscu pozostał jeden zastęp w celu oświetlenia czynności prowadzonych przez policję.

ab, sid / bielsko.info, źródło: KM PSP Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.