Praca Bielsko-Bia�a Praca Bielsko-Bia�a

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 23 kwietnia 2015
  • wyświetleń: 1527

Górale trenowali z Kuloodpornymi

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Podbeskidzie Bielsko-Biała" podaj

Podczas wspólnego treningu Podbeskidzia z Kuloodpornymi zawodnicy z Ekstraklasy spróbowali swoich sił w grze poruszając się o kulach. Spotkanie odbyło się w ramach Tygodnia Akcji CAFE.

Trening Kuloodpornych z Podbeskidziem - 22.04.2015 · fot. Mariusz Bieniek


W miniony piątek na Stadionie Miejskim mecz Podbeskidzia z Wisłą Kraków z trybun obserwowali zawodnicy bielskiej drużyny AMP Futbolu. W środę Kuloodporni spotkali się z Podbeskidziem już na murawie i wspólnie odbyli zajęcia piłkarskie.

Pavol Stano, Robert Demjan i Bartosz Śpiączka a także Grzegorz Opaliński trenowali z Kuloodpornymi i na własnej skórze przekonali się, że gra o kulach nie jest wcale taka łatwa i także wymaga niezwykłego przygotowania kondycyjnego.

Daniel Kawka - trener i pomysłodawca założenia Kuloodpornych przyznał, że taki trening z zawodnikami ekstraklasy ma dla nich dużą wartość. - To na pewno duży kop motywacyjny dla moich zawodników, a mam nadzieję, że też zachęci kolejne osoby do uczestnictwa w naszych treningach, ponieważ cały czas jesteśmy otwarci na następnych graczy - mówi Daniel Kawka.

- Chłopakom należy się na pewno ogromny szacunek za to co robią, i ile serca wkładają w grę - mówił o Kuloodpornych Bartosz Śpiączka.

ab / bielsko.info, źródło: TS Podbeskidzie

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Podbeskidzie Bielsko-Biała

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Podbeskidzie Bielsko-Biała" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.