bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 10 kwietnia 2015
  • 11 kwietnia 2015
  • wyświetleń: 3537

Miasto nie zarobi na reklamach

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "BBbike" podaj

Na błotnikach rowerów miejskich BBbike pojawiły się reklamy jednego z wiodących w kraju banków. Miasto nie zarobi na nich ani złotówki.

bbbike
Reklamy na rowerach miejskich · fot. bielsko.info


Firma BikeU, właściciel systemu wypożyczalni rowerowej w Bielsku-Białej, umieścił na błotnikach rowerów miejskich reklamy. Mógł to zrobić, gdyż w umowie z miastem jest zagwarantowana taka możliwość. - Generalnie my płacimy firmie za zorganizowanie i utrzymanie tego systemu, który jest ich własnością. Mogą umieszczać reklamy, ale tylko na rowerach. Na stacjach nie mogą tego robić - mówi Tomasz Ficoń, rzecznik prasowy Urzędu Miejskiego w Bielsku-Białej.

Miasto nie otrzyma z reklam ani złotówki. Dzięki reklamodawcy nie spadnie również opłata za wypożyczanie rowerów. Na pocieszenie dodamy, że na podobnych zasadach reklamy na rowerach miejskich umieszczane są również w innych polskich miastach.

System wypożyczalni rowerów miejskich w Bielsku-Białej działa od jesieni 2014 roku.

ab / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

BBbike

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "BBbike" podaj