Praca Bielsko-Bia�a Praca Bielsko-Bia�a

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 7 kwietnia 2015
  • wyświetleń: 3164

Przemysłówka wybuduje mieszkania

Bielskie Przedsiębiorstwo Budownictwa Przemysłowego wygrało przetarg na budowę nowych mieszkań komunalnych w naszym mieście, które powstaną przy ulicy Jaskrowej w Wapienicy.

projekt budynku
Rzut elewacji nowego budynku komunalnego, który ma powstać w Wapienicy · fot. mat. przetargowe


Nieopodal zaadaptowanej na mieszkania dawnej szkoły w Wapienicy powstanie kolejny wielorodzinny budynek. Urząd Miejski rozstrzygnął już przetarg na budowę budynku mieszkalnego wielorodzinnego z zagospodarowaniem i uzbrojeniem terenu przy ul. Jaskrowej 13. Najkorzystniejszą ofertę złożyło Bielskie Przedsiębiorstwo Budownictwa Przemysłowego z Bielska-Białej. Budynek będzie kosztował 4,7 mln zł.

W czterokondygnacyjnym bloku znajdzie się 47 mieszkań. Powierzchnia użytkowa budynku wyniesie ok. 1500 m². Wykonawca jest zobowiązany do zakończenia prac w terminie 12 miesięcy. W tegorocznym budżecie miasto zabezpieczyło kwotę 6 mln złotych na rozwój budownictwa komunalnego.

ab / bielsko.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.