bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 31 marca 2015
  • wyświetleń: 1544

Sekretarz SLD wizytował Podbeskidzie

Sekretarz generalny SLD odwiedził stolicę Podbeskidzia. Krzysztof Gawkowski przyjechał do Bielska-Białej, aby rozpocząć przygotowania kampanii wyborczej do tegorocznych wyborów parlamentarnych.

konferencja SLD
Konferencja prasowa w siedzibie bielskiego SLD · fot. bielsko.info


- Do Bielska-Białej sprowadziła mnie przede wszystkim przyszła kampania parlamentarana. Sojusz Lewicy Demokratycznej chce, aby listy kandydatów we wszystkich okręgach wyborczych zostały przygotowane już w połowie czerwca, tak aby rada krajowa, a później zarząd krajowy zamknęły ten temat na przełomie czerwca i lipca - mówił Krzysztof Gawkowski.

Sekretarz generalny SLD odniósł się do konfliktu, który rozgorzał w bielskim oddziale SLD przed ubiegłorocznymi wyborami samorządowymi. Przypominamy, że zarząd krajowy Sojuszu Lewicy Demokratycznej rozwiązał miejskie struktury partii z Jerzym Balonem na czele.

- W wyborach samorządowych w Bielsku-Białej oczekiwaliśmy lepszego wyniku, ale wiemy jak wówczas wyglądała sytuacja w bielskim SLD. Na szczęście dosłownie tydzień temu ostatecznie ta sprawa została uregulowana, Przemysław Koperski został pełnomocnikiem zarządu krajowego do zbudowania spójnej organizacji w mieście. Wszyscy, którzy przeszkadzają i uważają, że łatwiej jest dzielić, niż łączyć, powinni sobie uświadomić, że SLD to nie jest dla nich miejsce - dodał Krzysztof Gawkowski.

Młody polityk podziękował lokalnym działaczom SLD, za włączenie się w kampanię prezydencką Magdaleny Ogórek. Na Podbeskidziu zebrano 3000 podpisów poparcia. Być może kandydatka popierana przez Sojusz Lewicy Demokratycznej przyjedzie również do Bielska-Białej. - Jest taki plan, żeby Magdalena Ogórek odwiedziła ten region i stolicę Podbeskidzia. Konkretne daty są ustalane. Jestem przekonany, że ten objazd nie zakończy się 10 maja. My naprawdę wierzymy, że nasza kandydatka jest na początku drogi po bardzo dobry wynik - zakończył sekretarz generalny SLD.

ab / bielsko.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.