bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 26 marca 2015
  • wyświetleń: 4453

Podejrzani o zabójstwo - wideo

Policjanci z wydziału kryminalnego w Bielsku-Białej wspólnie z funkcjonariuszami z komisariatu II zatrzymali dwóch mężczyzn, podejrzanych o zabójstwo 69-letniego bielszczanina. Do zbrodni doszło w minioną niedzielę na os. Karpackim.Zwłoki mężczyzny z licznymi obrażeniami ciała odnaleziono w niedzielę wieczorem w jego mieszkaniu na bielskim osiedlu Karpackim. Grupa dochodzeniowo - śledcza przeprowadziła szczegółowe oględziny mieszkania z udziałem prokuratura. W tym samym czasie kryminalni wraz z policjantami z komisariatu II poszukiwali sprawców tego czynu. Już kilka godzin później ustalili i zatrzymali dwóch mężczyzn w wieku 48 i 27 lat, podejrzanych o zabójstwo bielszczanina.

Zgromadzony w tej sprawie materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie im zarzutów. Wczoraj zatrzymani zostali doprowadzeni do prokuratury i sądu. Zgodnie z decyzją sądu najbliższe miesiące spędzą w areszcie. Za zabójstwo może im grozić kara dożywotniego pozbawienia wolności.

ab / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.