bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 25 marca 2015
  • wyświetleń: 2231

Będzie rondo im. Lecha Kaczyńskiego?

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Pięta Stanisław" podaj

10 kwietnia minie pięć lat od śmierci prezydenta Lecha Kaczyńskiego w katastrofie pod Smoleńskiej. Poseł Stanisław Pięta postuluje o nazwanie jednego z rond w Bielsku-Białej imieniem prezydenta Lecha Kaczyńskiego.

Rondo, Bielsko-Biała
fot. ab / bielsko.info


Po raz kolejny za pośrednictwem posła Stanisława Pięty wrócił pomysł, aby nazwać imieniem Lecha Kaczyńskiego jedno z rond w Bielsku-Białej. - Od kilku lat nasze środowisko postuluje o nazwanie jednego z rond imieniem Lecha Kaczyńskiego. Wiem, że ten projekt przeszedł pozytywną weryfikację, także zostawiam radzie tę kwestie do rozwagi - mówił podczas sesji poseł Stanisław Pięta.

Jednocześnie parlamentarzysta poinformował, że w piątek 10 kwietnia w kościele przy dworcu zostanie odprawiona msza święta w intencji ofiar katastrofy smoleńskiej, po której zostaną złożone kwiaty pod tablicą upamiętniającą to wydarzenie.

ab / bielsko.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Pięta Stanisław

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Pięta Stanisław" podaj