bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 24 marca 2015
  • wyświetleń: 1026

Pobił i skradł aparat fotograficzny

Policjanci z komisariatu III zatrzymali 39-letniego mężczyznę, który jest podejrzany o rozbój. Sprawca zaatakował bielszczanina, pobił go i skradł mu aparat fotograficzny. Za przestępstwo to może mu grozić nawet do 12 lat za kratami.

Do zdarzenia doszło w bloku przy ul. Goleszowskiej w Bielsku-Białej, gdzie bezdomny mężczyzna spędzał noc na klatce schodowej. Jeden z mieszkańców usiłował mu zrobić zdjęcie. Wówczas sprawca zaatakował pokrzywdzonego. Pobił go i skradł mu aparat fotograficzny. Powiadomieni o zdarzeniu policjanci, zatrzymali napastnika na bielskim dworcu PKP. W czasie jego przeszukania odnaleźli skradziony aparat. Zatrzymany usłyszał już zarzuty. W przeszłości był karany za podobne czyny, za co trafił do więzienia na ponad 2 lata. Za obecne przestępstwo może mu grozić nawet do 12 lat za kratami. Prokurator zastosował wobec niego dozór policyjny.

ab / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.