bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 19 marca 2015
  • wyświetleń: 2228

Nowy zastępca komendanta policji

W Komendzie Miejskiej Policji w Bielsku-Białej odbyło się uroczyste wprowadzenie Pierwszego Zastępcy Komendanta Miejskiego Policji w Bielsku-Białej. Szef bielskiego garnizonu insp. Dariusz Matusiak przedstawił nadkom. Krzysztofa Czaję kierownictwu jednostek policji bielskiego garnizonu.

zastępca komendanta Krzysztof Czaja
Nowy zastępca komendanta policji · fot. KMP Bielsko-Biała


Od tej pory nadkom. Krzysztof Czaja dowodził będzie pionem kryminalnym. Wczorajsza ceremonia rozpoczęła się od meldunku złożonego Komendantowi Miejskiemu Policji w Bielsku-Białej. Po odczytaniu decyzji personalnej głos zabrał insp. Dariusz Matusiak, który wręczył dokumenty wprowadzanemu komendantowi. Kolejnymi elementem było wystąpienie nowego szefa pionu kryminalnego. Uroczystość zakończyło złożenie meldunku.

Nadkom. Krzysztof Czaja pełni służbę w Policji od 1995 roku. Jest absolwentem Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie oraz Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach, gdzie ukończył pedagogikę i zarządzanie. Przez większość swojej służby w Policji związany był z powiatem cieszyńskim, a w szczególności z Cieszynem i Ustroniem, gdzie zdobywał niezbędne doświadczenie policyjne, pełniąc służbę na wielu stanowiskach wykonawczych.

W 2003 roku został Zastępcą Naczelnika Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Cieszynie, a w 2007 roku rok awansował na stanowisko Naczelnika Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej. Kolejnym krokiem w karierze zawodowej było powołanie go w 2009 roku na stanowisko I Zastępcy Komendanta Miejskiego Policji w Jastrzębiu Zdroju. Z dniem 16 marca 2015 roku został powołany na stanowisko I Zastępcy Komendanta Miejskiego Policji w Bielsku-Białej. Nadkom. Krzysztof Czaja jest żonaty, ma dwoje dzieci.

ab / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.