Praca Bielsko-Bia�a Praca Bielsko-Bia�a

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 12 marca 2015
  • wyświetleń: 917

Groził partnerce pistoletem gazowym

Policjanci z Jasienicy zatrzymali 24-letniego mężczyznę, który jest podejrzany o nielegalne posiadanie broni gazowej i groźby kierowane wobec swojej partnerki. Za przestępstwa te może trafić do więzienia na najbliższe 8 lat.

Mężczyzna wszczął awanturę, w czasie której groził 23-letniej kobiecie śmiercią. Wymachiwał przy tym bronią. Wystraszona kobieta powiadomiła o zdarzeniu policjantów. Chwilę później sprawca został zatrzymany. Policjanci zabezpieczyli też "gazówkę", którą groził pokrzywdzonej. Szybko okazało się, że zatrzymany nie miał pozwolenia na jej posiadanie. Zabezpieczona broń zostanie poddana szczegółowym badaniom przez ekspertów balistyki.

Sprawca trafił do policyjnego aresztu. Wczoraj usłyszał zarzuty i został doprowadzony do prokuratury. Prokurator zastosował wobec niego dozór policyjny i zakazał mu zbliżania się do pokrzywdzonej.

ab / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.