bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 14 marca 2015
  • wyświetleń: 6577

Bellissima: w niedzielę pizza -50%

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Pizzeria Bellissima" podaj

Artykuł sponsorowany:

W niedzielę 15 marca obchodzimy Światowy Dzień Konsumenta! Z tej okazji w pizzerii Bellissima rabat 50% na średnie pizze (35 cm) ze specjalnego menu w lokalu i na wynos!

Pizzeria Bellisima
Pizzeria Bellisima


Co zrobić aby skorzystać z promocji?

Po prostu przyjdź, wybierz średnią 35 cm pizzę ze specjalnego menu, które znajduje się poniżej (ceny w menu są już po obniżce) i ciesz się smakiem najlepszej pizzy za połowę ceny! Do każdej pizzy otrzymasz jeden sos gratis!

Promocja ze specjalnego menu obowiązuje tylko w lokalu lub przy odbiorze osobistym. NIE DOWOZIMY pizzy z tej oferty. Promocja nie uwzględnia opcji pizzy "pół na pół", a każda zamiana składnika jest dodatkowo płatna. Oferta promocyjna nie łączy się z innymi promocjami.

pizzeria bellisima


Kilka słów o Pizzerii Bellissima.

To najlepsza pizzeria w Bielsku-Białej według czytelników Dziennika Zachodniego oraz laureat konkursu "Korona Smakosza" w kategorii "smak potraw" w 2013 roku

Nasza pizza składa się z chrupiącego ciasta bez ulepszaczy i sztucznych barwników, oparta jest na świeżych składnikach oraz na bazie sosów robionych każdego dnia przez naszych pracowników. Oferujemy 33 rodzaje pizz od serowych przez mięsne, wegetariańskie kończąc na pizzach słodkich. Przy naszej pizzerii znajduje się ogródek letni z placem zabaw dla dzieci. Przyjdź i sprawdź Nas już dziś, bo pizza to nasza pasja!

Więcej informacji także na www.pizzabellissima.pl oraz www.facebook.com/pizzabellissima.

Pizzeria Bellisima
Pizzeria Bellisima


Pizzeria Bellisima


Pizzeria Bellissima

43-300 Bielsko-Biała
ul. Wodna 61a

tel. 33 817 52 13
kom. 531 135 062

Pizzeria Bellissima

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Pizzeria Bellissima" podaj