Praca Bielsko-Bia�a Praca Bielsko-Bia�a

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 9 marca 2015
  • wyświetleń: 1524

Inauguracja akcji "Rower pomaga"

Fundacja ekologiczna ARKA zaprasza 10 marca o godz. 12.30, ul. 11 listopada, obok pomnika Reksia, gdzie odbędzie się inauguracja ogólnopolskiej akcji "Rower pomaga".

- Tradycyjnie w akcji łączymy tematykę ekologiczną z społeczną. Namawiamy wszystkich rowerzystów, aby wpisywali przejechane na rowerze kilometry na stronie www.RowerPoamga.pl Od razu zobaczą w specjalnym kalkulatorze o ile ograniczyli emisje CO2, gdyby tę samą odległość pokonali samochodem - mówi Wojciech Owczarz, prezes Fundacji Ekologicznej ARKA.

Za każde 5000 wspólnie przejechanych na rowerach kilometrów dzięki sponsorom przekazujemy dzieciom z domów dziecka i świetlic środowiskowych ich wymarzony rower. Arka szuka wolontariuszy i partnerów akcji, a także kolejnych sponsorów na rowery dla dzieci. W ramach akcji ekolodzy będą rozdawać "rowerowe serduszka" - główny symbol akcji, które są nalepką na rower.

ab / bielsko.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.