bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 5 marca 2015
  • 11 marca 2015
  • wyświetleń: 1391

W Ratuszu o budżecie obywatelskim

Za nami:

Dziś w sali sesyjnej bielskiego Rarusza odbędzie się spotkanie otwarte w sprawie budżetu obywatelskiego. Urzędnicy i mieszkańcy omówią dwie pierwsze edycje inicjatywy obywatelskiej.

obywatelski
Sala sesyjna bielskiego Ratusza.


Przyjęte i wdrożone w Bielsku-Białej w ciągu dwóch ostatnich edycji założenia budżetu partycypacyjnego, dają znakomitą podstawę do podsumowania całego procesu i podjęcia dyskusji nt. obowiązujących w naszym mieście rozwiązań. Spotkanie daje możliwość debaty społecznej, która w założeniu wskaże elementy realizacji procedury budżetu partycypacyjnego wymagające zmian lub poprawy.

Celem spotkania jest przedyskutowanie ze środowiskiem osób zaangażowanych w rozwój budżetu partycypacyjnego, zarówno po stronie miasta jak i samych wnioskodawców, problemów związanych z wdrożeniem i realizacją budżetu obywatelskiego. Jest to okazja do poznania opinii mieszkańców co do ewentualnych zmian i ulepszeń. Wyrażamy nadzieję, że dzięki dyskusji ze stroną społeczną uda się wypracować takie kierunki rozwoju budżetu obywatelskiego w mieście, które dadzą najlepsze rozwiązania na przyszłość.

Spotkanie odbędzie się 11 marca w Urzędzie Miejskim w Bielsku-Białej (pl. Ratuszowy 1, sala nr 30) o godzinie 17.00.

ab / bielsko.info, źródło: UM Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.