Praca Bielsko-Bia�a Praca Bielsko-Bia�a

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 4 marca 2015
  • wyświetleń: 2260

Bielszczanie brutalnie pobili 34-latka

Policyjni wywiadowcy wspólnie z funkcjonariuszami ze Szczyrku zatrzymali czterech młodych mężczyzn podejrzanych o pobicie 34-latka. Sprawcy byli tak brutalni, że pokrzywdzony doznał złamania nosa i licznych obrażeń całego ciała.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek tuż po 21.00 w Godziszce na ul. Bielskiej. Mężczyzna szedł do pracy na nocną zmianę, gdy został zaatakowany przez grupę napastników, którzy poruszali się Audi. Zamaskowani szalikami i kapturami bandyci podbiegli do pokrzywdzonego, który spodziewając się najgorszego, położył się na jezdni i zdążył osłonić głowę rękami. Sprawcy skopali go i pobili tak dotkliwie, że mężczyzna doznał złamania nosa i licznych poważnych obrażeń ciała. Napastnicy pozostawili nieprzytomnego, rannego mężczyznę na ulicy.Wsiedli do samochodu i odjechali z piskiem opon. Powiadomieni o zdarzeniu policjanci poszukiwali sprawców.

Już chwilę po zdarzeniu policyjni wywiadowcy zauważyli podejrzany pojazd w okolicy ronda w Buczkowicach. Wspólnie z mundurowymi z komisariatu w Szczyrku zatrzymali podróżujących nim mężczyzn. Zatrzymanymi okazali się bielszczanie w wieku od 19 do 28 lat. W czasie przeszukania jednego z nich - 21-latka, policjanci odnaleźli kastet, kominiarkę i ochraniacz na zęby. Zatrzymani spędzili noc w policyjnym areszcie. We wtorek usłyszeli zarzuty udziału w pobiciu. Najstarszy z nich był już notowany za podobne przestępstwa. O ich dalszym losie zadecyduje teraz prokurator.

ab / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.