bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 3 marca 2015
  • wyświetleń: 3341

Niechlubna wizytówka miasta - foto

Stowarzyszenia Mieszkańców Osiedla Wojewody Grażyńskiego w Bielsku-Białej zgłosili prezydentowi problem zaniedbanego chodnika przy ulicy Warszawskiej w rejonie skrzyżowania z ulicą Trakcyjną.

Chodnik przy ulicy Warszawskiej · fot. SMOG


Przewodnicząca SMOG napisała do Jacka Krywulta list, do którego załączyła zdjęcia chodnika przy ulicy Warszawskiej. List ze zdjęciami został rozesłany także do bielskich mediów. Okazuje się, że wcześniejsze próby załatwienia sprawy w Miejskim Zarządzie Dróg nie przyniosły skutku.

- Cieszymy się, że nasze miasto zdobywa coraz wyższe miejsca w ogólnopolskich rankingach, tylko, że wielu spraw dotyczących mieszkańców naszego miasta jakoś się nie zauważa, a to są bardzo ważne sprawy - pisze Władysława Pabijan, prezes Stowarzyszenia Mieszkańców Osiedla Wojewody Grażyńskiego.

ab / bielsko.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.