bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 25 lutego 2015
  • wyświetleń: 1299

Złodzieje grasują nawet w szpitalach

W ostatnich dniach bielska policja odnotowała kilka kradzieży, do których doszło w bielskich szpitalach. Z szafek ginęły portfele z dokumentami i pieniędzmi. Personel bielskich szpitali oraz pacjentów prosimy o ostrożność - apeluje policja.

Ofiarami złodziei grasujących w szpitalach są zazwyczaj pacjenci, którzy nie przypilnowali swoich rzeczy, bo w czasie kradzieży przebywali na zabiegach. Tak było między innymi w Szpitalu Wojewódzkim, gdzie z szafki w sali chorych zginął portfel z dokumentami i pieniędzmi w kwocie 20 zł. Do podobnego zdarzenia doszło także w szpitalu przy ul. Wyspiańskiego, gdzie łupem rabusia padł portfel z dokumentami i gotówką w wysokości 170 zł. - Pamiętajmy, aby wartościowe rzeczy przechowywać w zamkniętych szafkach lub pod opieką zaufanych osób - mówi nadkomisarz Elwira Jurasz z Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej.

ab / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.