bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 20 lutego 2015
  • wyświetleń: 10353

Poważny wypadek w centrum - foto

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj

W czwartek przed godziną 16.00 doszło do poważnego wypadku drogowego w centrum Bielska-Białej. Na ulicy Stojałowskiego zderzyły się trzy samochody osobowe, a dwa zaparkowane na poboczu zostały uszkodzone.

Reklama

Poważny wypadek w centrum - 19.02.2015 · fot. bielsko.info


Kierujący Fiatem Marea 43-letni bielszczanin jadący ulicą Stojałowskiego w kierunku ulicy 3 Maja doznał ostrego zawału serca i utracił panowanie nad pojazdem. Fiat zjechał na przeciwległy pas ruchu, gdzie omal nie doszło do czołowego zderzenia z innym samochodem. Na szczęście pasażer Fiata chwycił za kierownicę, odbił w prawo i doprowadził do zderzenia z jadącymi prawym pasem w kierunku 3 Maja samochodem marki Peugeot, którym kierował 28-letni bielszczanin, a następnie zderzył się z samochodem Lancia, którym kierowała 37-letnia bielszczanka. Fiat zjechał jeszcze na prawe pobocze i uderzył w zaparkowane samochody osobowe marki Mercedes i Volkswagen.

Przybyle na miejsce zdarzenia pogotowie ratunkowe podjęło akcję reanimacyjną 43-letniego mężczyzny. Decyzją lekarza troje rannych, z czterech biorących udział w wypadku zostało przewiezionych do szpitala. Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu terenu akcji, odłączeniu akumulatorów w uszkodzonych pojazdach oraz neutralizacji plamy rozlanych płynów eksploatacyjnych.

Rozbite wraki aut z miejsca zdarzenia zabrała pomoc drogowa, natomiast dwa zaparkowane na poboczu/chodniku zostały zabezpieczone we własnym zakresie przez ich właścicieli. Działania zakończono przed godziną 18.00.

sid / bielsko.info

źródło: KM PSP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj