bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 19 lutego 2015
  • wyświetleń: 3970

Podbeskidzie potrzebuje wsparcia!

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Podbeskidzie Bielsko-Biała" podaj

Na piątkowym meczu Podbeskidzia z Cracovią może paść rekord frekwencji, odkąd Górale grają w T-Mobile Ekstraklasie. Do przyjścia na mecz namawiają sami piłkarze, którzy postanowili w niecodzienny sposób zaprosić wszystkich kibiców na mecz Podbeskidzia.

Reklama

stadion
Trybuna wschodnia czeka na kibiców Podbeskidzia · fot. bielsko.info


W piątek o godzinie 18.00 Podbeskidzie zainauguruje piłkarską wiosnę na bielskim stadionie. To szczególny dzień dla kibiców, gdyż na meczu z Cracovią zostanie otwarta kolejna trybuna stadionu miejskiego, który będzie mógł pomieścić aż 7000 kibiców.

- Na razie sprzedaliśmy około 1000 wejściówek na piątkowy mecz oraz 2000 karnetów na rundę wiosenną - informuje Marcin Zarębski, rzecznik prasowy TS Podbeskidzie.

Działacze oraz piłkarze klubu wierzą jednak, że na stadionie pojawi się o wiele więcej kibiców. Ci drudzy przy współpracy klubowej telewizji nagrali nawet specjalne przesłanie dla wszystkich sympatyków klubu.Wejściówkę na piątkowy mecz można kupić zarówno przez internet (koniec sprzedaży online 19.02.2015 godzina 23:59) oraz w kasach przy ulicy Widok 12 (w czwartek kasy czynne do godziny 18.00). Bilety będą również sprzedawane w kasach na stadionie bezpośrednio przed meczem. Tamże będzie można wyrobić profil w klubowym systemie sprzedaży biletów, który jest wymagany, aby wejść na stadion.

- Osoby, które będą chciały bezpośrednio przed meczem zalożyć profil w systemie sprzedaży biletów, będą musiały liczyć się z oczekiwaniem w kolejce - dodaje rzecznik Podbeskidzia. Związane jest to z wypełnieniem formularza danych identyfikacyjnych oraz wykonaniem fotografii.

KONKURS

Mamy do rozdania dwie podwójne wejściówki na mecz Górali. Aby wygrać bilety należy poprawnie odpowiedzieć na pytanie: Kto jest najlepszym strzelcem Podbeskidzia w obecnym sezonie T-Mobile Ekstraklasy? Odpowiedzi należy wysyłać na adres redakcja@bielsko.info. Nagrodzimy dwie najszybsze osoby.

Konkurs został rozstrzygnięty. Laureatów powiadomimy o sposobie odebrania wejściówek drogą mailową.

ab / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Podbeskidzie Bielsko-Biała

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Podbeskidzie Bielsko-Biała" podaj