bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 18 lutego 2015
  • wyświetleń: 847

Będą zbierać pieniądze na zwierzaki

Za nami:

Bielska Eko-Fundacja "Mam Kota Na Punkcie Psa” zachęca do pomagania czworonogom. W Gemini Park Bielsko-Biała odbędzie się wielka zbiórka karmy dla podopiecznych fundacji. Liczy się każdy kilogram.

Tajemniczy kot w butach będzie spacerował po centrum handlowym Gemini Park w dniach 21-22 lutego, zachęcając do udziału w wydarzeniu "Mam kota na punkcie psa". Nie zabraknie atrakcji i zabaw dla najmłodszych oraz spotkania z czworonogami - podopiecznymi fundacji. Każdy kto zechce pomóc pupilom będzie mógł zakupić los na loterię fantową. Cena losu to tylko 5 zł, a każdy kryje wspaniałą niespodziankę lub nagrodę pocieszenia. Całość zebranych pieniędzy zostanie przeznaczona na potrzeby zwierzaków, którymi opiekuje się fundacja.

Wśród najważniejszych potrzeb Eko-Fundacji jest zgromadzenie karmy dla podopiecznych, aby mogły cieszyć się dobrym zdrowiem. Każdy kto odwiedzi Gemini Park będzie mógł przekazać żywność dla czworonogów. Do specjalnego kosza można włożyć puszki, saszetki, opakowania z suchą karmą, a także smakołyki lub zabawki dla pupili. Dzięki wsparciu klientów Gemini Park Bielsko-Biała Eko-Fundacja zapełni miski zwierząt, które na pewno odwdzięczą się bezgraniczną miłością.

Wydarzeniu będzie towarzyszyć wystawa Miejskiego Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Bielsku-Białej "Nie zapomnij o mnie". Prace konkursowe prezentowane na wystawie wykonały dzieci
z klas 4-6 szkół podstawowych. Najmłodsi pokazali jak ważny i nieco zapomniany jest problem sprzątania po swoim pupilu. Wystawa będzie prezentowana do 6 marca w Gemini Park Bielsko-Biała.

ab / bielsko.info, źródło: Gemini Park

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.