Wiadomości

  • 16 lutego 2015
  • 17 lutego 2015
  • wyświetleń: 1649

Koncert Anny Marii Jopek w BCK

Za nami:

Anna Maria Jopek, wokalistka i kompozytorka wystąpi w Bielskim Centrum Kultury ze swoim kwartetem oraz, gościnnie, słynnym perkusistą Mino Cinelu, który grał między innymi z gwiazdami takimi jak Miles Davis czy Sting.

Anna Maria Jopek
Anna Maria Jopek wystąpi w Bielskim Centrum Kultury. · fot. bck.bielsko.pl


Wokalistka wystąpi w Domu Muzyki BCK we wtorek, 17 lutego o godzinie 19.00. Bilety w cenie 100 zł (normalny) i 50 zł (ulgowy - emeryci, renciści, młodzież szkolna).

Kwartet Anny Marii Jopek to obok wokalistki: Krzysztof Herdzin, Piotr Nazaruk, Robert Kubiszyn. - Najbardziej wszechstronna i szalona formacja z jaką pracuję - mówi Anna Maria Jopek. Dodaje, że żaden z jej zespołów nie jest tak rozśpiewany i żaden nie jest tak widowiskowy. Muzycy grają na niezliczonej ilości instrumentów, które potrafią zmieniać w trakcie trwania utworów. Kolory mienią się i przenikają, muzyka wymyka się konwencjom, gatunkom i formom. Zdaje się nie mieć żadnych ograniczeń. - Ten projekt to dużo cudownej zabawy, ale i wielkie wyzwanie - mówią sami artyści.Podczas koncertu w Bielskim Centrum Kultury zespołowi towarzyszyć będzie Mino Cinelu, wybitny i światowej sławy perkusista, grał między innymi z takimi gwiazdami jak Miles Davis czy Sting.

BM / bielsko.info

źródło: www.bck.bielsko.pl

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Bielskie Centrum Kultury" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Bielskie Centrum Kultury

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Bielskie Centrum Kultury" podaj