bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 16 lutego 2015
  • wyświetleń: 4315

Bielskie poparcie dla Komorowskiego

Jacek Krywult jest jednym z 29 prezydentów miast z całej Polski, którzy w Katowicach popisali się pod deklaracją poparcia dla kandydatury prezydenta Bronisława Komorowiskiego w nadchodzących wyborach prezydenckich.

Reklama

krywult komorowski
Jacek Krywult i Bronisław Komorowski · fot. bielsko.info


Obok prezydenta Bielska-Białej pod deklaracją poparcia podpisali się m.in. prezydent Krakowa - Jacek Majchrowski, prezydent Wrocławia - Rafał Dutkiewicz, prezydent Katowic - Marcin Krupa.

- Mając na uwadze dobro wspólne Rzeczypospolitej Polskiej, w uznaniu dla godnego pełnienia przez Pana Bronisława Komorowskiego roli najwyższego przedstawiciela naszego państwa, wyrażając wielki szacunek dla Jego działań na rzecz poszanowania wolności i sprawiedliwości, współdziałania władz, dialogu społecznego oraz zgodnego z zasadą pomocniczości umacniania uprawnień obywateli i ich wspólnot, deklarujemy dalsze wspieranie Jego misji w drugiej kadencji sprawowania urzędu Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej - czytamy w treści listu poparcia.

Dodatkowo sygnatariusze deklaracji poparcia apelują do wszystkich ludzi, "aby w nadchodzących wyborach wznieśli się ponad partyjne podziały i opowiedzieli się za kontynuacją misji Pana Bronisława Komorowskiego jako Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej".

Komorowski
Konwencja Bronisława Komorowskiego w Katowicach · fot. Facebook.com/KomorowskiBronislaw


- W polskiej demokracji nie konfetti, nie baloniki, tylko rzeczywiste dokonania i kompetencje decydowały w wyborach samorządowych i zadecydują w następnych wyborach również. Dzisiaj jest czas na powiedzenie w sposób bardzo zdecydowany: wybory to nie zabawa, rzeczenia krajem to nie nauka, nie praktyka dla czeladników. To zadanie dla tych, którzy muszą dysponować odpowiednią wiedzą, umiejętnościami, doświadczeniem i wolą działania - mówił na sobotniej konwencji ubiegający się o reelekcję Bronisław Komorowski.

ab / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.