bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 12 lutego 2015
  • 13 lutego 2015
  • wyświetleń: 3298

Pierwszy sukces radnego PiS-u

Nowi radni od początku kadencji starają się w jakiś sposób wykazać. Mały sukces ma już na swoim koncie Karol Markowski, dzięki któremu poprawi się komunikacja piesza w obrębie pętli autobusowej na Kępie Hałcnowskiej.

alejka
Alejka prowadząca na pobliskie osiedle mieszkalne · fot. Karol Markowski


Na styczniowej sesji radny klubu Prawa i Sprawiedliwości złożył interpelację w sprawie budowy bezpiecznego podejścia z pętli autobusowej przy ulicy Wyzwolenia do alei prowadzącej na pobliskie osiedle mieszkaniowe.

- Mieszkańcy osiedla mieszczącego się przy ulicy Orchidei zwrócili się do mnie z prośbą o interwencję w sprawie budowy bezpiecznego podejścia z pętli autobusowej przy ulicy Wyzwolenia do alejki, którą na co dzień uczęszczają do swoich domów. Chodzi o wykonanie paru schodów, połączonych z podjazdem dla wózków oraz poręczy schodowej - uzasadniał w swojej interpelacji radny Karol Markowski.

Dosyć szybko rajca otrzymał pozytywną odpowiedź od zastępcy prezydenta miasta. - Przedmiotowy ciąg pieszy zostanie wykonany w bieżącym roku. W projekcie inwestycji zostaną uwzględnione potrzeby osób niepełnosprawnych - poinformował Lubomir Zawierucha.

ab / bielsko.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.