bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 10 lutego 2015
  • 16 lutego 2015
  • wyświetleń: 2742

Rozdawali patriotyczne kalendarze

Podobnie jak w ubiegłych latach Młodzież Wszechpolska z Bielska-Białej wraz z Obozem Narodowo-Radykalnym i grupami rekonstrukcji historycznej włączyli się się do ogólnokrajowej kampanii społecznej "Kocham Polskę". W walentynki prawicowych aktywistów można było spotkać na bielskich ulicach.

walentynki, młodzież wszechpolska
Prawicowi aktywiści na pl. Bolesława Chrobrego · fot. Młodzież Wszechpolska


"Kocham Polskę" jest ogólnopolską akcją, której celem jest odwrócenie uwagi od komercyjnego święta, przypominając iż jest to rocznica powstania Armii Krajowej. Zachęcając bielszczan do przyjmowania patriotycznej postawy, poprzez darmowe rozdawanie plakatów, które w tym roku posiadały kalendarz na rok 2015.

Akcja rozpoczęła się o 14.15 na placu Bolesława Chrobrego i poprzez podzielenie się jej uczestników na cztery grupy rozprzestrzeniła się również na Rynek, ulicę 11 Listopada, a także plac Wolności oraz plac Wojska Polskiego.

Wideo relacja z ubiegłorocznej edycji akcji "Kocham Polskę":

ab / bielsko.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.