bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 6 lutego 2015
  • wyświetleń: 1166

Złodziejskie trio trafiło do aresztu

Policjanci z komisariatu III zatrzymali sprawców, którzy włamali się do jednego z garaży przy ul. Słowackiego w Bielsku-Białej. Ich łupem padły elektronarzędzia i materiały budowlane o wartości 2000 zł.

Do włamania doszło przed dwoma dniami. Włamywacze zerwali kłódki i przedostali się do garażu. Skradli wartościowe rzeczy, które zamierzali spieniężyć. Śledczy szybko ustalili, że związek z tym przestępstwem mogą mieć dwaj mężczyźni w wieku 39 i 44 lat oraz ich 36-letnia wspólniczka.

Sprawcy zostali zatrzymani w środę. Badanie stanu ich trzeźwości dało wyniki od 0,5 do 1,5 promili alkoholu. Trafili do policyjnego aresztu. W czasie przeszukania garażu jednego z włamywaczy przy ul. Modrzewskiego, policjanci odnaleźli skradzione elektronarzędzia. Spośród skradzionych łupów, rabusie zdążyli sprzedać jedynie piłę spalinową, którą śledczy odnaleźli w bielskim lombardzie. Zatrzymani usłyszeli już zarzuty. O ich dalszym losie zdecyduje teraz prokurator.

ab / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.