bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 4 lutego 2015
  • wyświetleń: 1406

Oszustka usłyszała 178 zarzutów

Policjanci z komisariatu II w Bielsku-Białej zatrzymali 57-letnią kobietę, która jest podejrzana o liczne oszustwa internetowe. Na jednym z portali oferowała ona markową odzież, za którą pobierała od klientów zaliczki. Zamówionego towaru jednak nie wysyłała.

Osoby, które były zainteresowane kupnem markowych ubrań, wpłacały na wyznaczone konto pieniądze. Właścicielka bielskiej firmy początkowo rzetelnie wywiązywała się ze złożonych zamówień i terminowo dostarczała przesyłki. Z biegiem czasu popadła jednak w tarapaty finansowe i od tego momentu zaczęły się problemy z realizacją zamówień.

Z ustaleń wynika, że swoją przestępczą działalność prowadziła od ponad 2 lat. Na "wirtualną" odzież skusiło się 178 klientów. Swoich kontrahentów oszukała na kwotę kilkudziesięciu tysięcy złotych. O jej dalszym losie zdecyduje teraz prokurator i sąd.

ab / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.