bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 4 lutego 2015
  • 9 lutego 2015
  • wyświetleń: 11191

Charytatywny pokaz mody - wideo

Już po raz 12. ludzie biznesu, samorządowcy i dziennikarze spotkali się w Bielskim Centrum Kultury, by wziąć udział w pokazie mody, z którego dochód zostanie przeznaczony na rzecz dzieci z bielskiego Domu Dziecka oraz Stacjonarnego Stowarzyszenia Hospicyjnego.

Tradycyjnie pokaz zorganizowała Lucyna Grabowska wsparta modelkami agencji Grabowska Models. Co prawda ferie, złe drogi i sezon grypowy sprawiły, że wiele osób - zarówno modelek i modeli jak i widzów, nie mogło dojechać, to jednak ci którzy dotarli do Domu Muzyki pozostawili znakomite wrażenia.

Jako pierwsze na wybieg wyszły dzieci, a później już dorośli w pięknych strojach przygotowanych przez bielskie firmy. Nie zabrakło pokazu sukien ślubnych oraz występów artystycznych - tym razem zaśpiewały przedstawicielki bielskiej Szkoły Muzycznej Yamaha oraz zatańczyli przedstawiciele szkoły tańca Cubana.

Charytatywny pokaz mody - 08.02.2015 · fot. Lucjusz Cykarski / Bielskie Centrum Kultury, Adam Bijok


Zebraną kwotę - 32 800 zł - przekazano na rzecz Domu Dziecka w Olszówce oraz Stacjonarnego Stowarzyszenia Hospicyjnego.

ab / bielsko.info, źródło: Bielskie Centrum Kultury

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.