bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 4 lutego 2015
  • 8 lutego 2015
  • wyświetleń: 1982

Spędź magiczne ferie w mieście!

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Auchan" podaj

Za nami:

Ekscytujące pokazy iluzji, a także warsztaty plastyczne, liczne zabawy i konkursy czekają na wszystkie dzieci, które zimowy wypoczynek spędzają w domu. W najbliższy weekend w bielskim centrum handlowym Auchan maluchy będą mogły między innymi stworzyć barwne karnawałowe maski oraz poznać magiczne sztuczki. Wstęp wolny!

Zima spędzona w mieście może być wspaniałą zabawą! Przekonają się o tym maluchy, które w weekend 7 i 8 lutego zawitają do Centrum Handlowego Auchan Bielsko-Biała. W galerii czekają na nie bowiem wyjątkowe atrakcje!

Jedną z nich będą wyjątkowe pokazy iluzji. Podczas zapierających dech w piersiach sztuczek, maluchy poznają fascynujący świat magii. Czy profesjonalnemu magikowi uda się zamienić ryż w wodę i wyczarować z kapelusza puszystego królika?

Uczestnicy zimowego spotkania będą mieli również okazję, aby wspólnie zbudować wymyślne konstrukcje z klocków oraz wziąć udział w licznych zabawach - kalamburach, wyścigach czy konkursach tańca. Nie zabraknie także warsztatów plastycznych, podczas których dzieci stworzą ręcznie malowane ceramiczne kubki, błyszczącą karnawałową biżuterię czy barwne weneckie maski.

Atrakcje z okazji ferii czekają na najmłodszych w najbliższy weekend 7 i 8 lutego w Centrum Handlowym Auchan Bielsko-Biała przy Al. Bohaterów Monte Cassino 421 . Wszystkie atrakcje odbędą się między godziną 11.00 a 17.00. Udział w animacjach i warsztatach jest bezpłatny!

BM / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Auchan

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Auchan" podaj