bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 15 stycznia 2015
  • wyświetleń: 5239

Gemini Park w finale konkursu

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Galeria Gemini Park" podaj

Bielskie centrum handlowe Gemini Park zostało wyróżnione w plebiscycie "Świeć się galerio" . Głosujący docenili świąteczny wystrój centrum, które wygrało w województwie śląskim. Gemini Park Bielsko-Biała czeka teraz kolejne wyzwanie - etap ogólnopolski.

Świąteczne iluminacje w Gemini Park · fot. Gemini Park


Gemini Park Bielsko-Biała bierze udział w akcji po raz trzeci. Rok temu centrum zajęło drugie miejsce, a dwa lata temu zostało wybrane najpiękniej rozświetloną galerią, wygrywając ogólnopolski etap plebiscytu. W tym roku głosujący oddali aż 725 głosów na świąteczny wystrój galerii.

- To dla nas ogromne wyróżnienie - mówi Anna Dworak, dyrektor ds. marketingu i PR Gemini Park Bielsko-Biała - cieszymy się, że klienci odwiedzający centrum docenili nasze starania i wsparli nas cennymi głosami. Liczymy na zaangażowanie także w etapie ogólnopolskim - dodaje Dworak.

W tym roku po raz pierwszy rozświetlił się park nad rzeką obok bielskiej galerii. Ponad 23 tysiące lampek przyciągało uwagę klientów i zachęcało do zimowego spaceru w świątecznej atmosferze. Na centrum handlowe w etapie ogólnopolskim można głosować na stronie www.swiecsie.pl od 13 do 23 stycznia 2015 roku.

ab / bielsko.info
źródło: Gemini Park

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Galeria Gemini Park

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Galeria Gemini Park" podaj