Wiadomości

  • 9 sierpnia 2011
  • 12 sierpnia 2011
  • wyświetleń: 2512

Dzień Dobry na letniej scenie

Za nami:

12 sierpnia o 19.00 Letnia Scena Sfery gościć będzie zespół Dzień Dobry, który sam siebie nazywa przedstawicielem pozytywnej, akustycznej fali muzycznej.

Dzień Dobry czerpie inspiracje z różnych kultur i stylów muzycznych a bazując na akustycznym instrumentarium tworzy bogaty i różnorodny repertuar. Oprócz autorskich kompozycji jest w nim miejsce dla piosenki poetyckiej, filmowej czy też polskich i światowych przebojów w zaskakujących, akustycznych aranżacjach. We wrześniu 2008 roku zespół Dzień Dobry zdobył I miejsce i statuetkę „Serce Szczerozłote” na Krakowskim Festiwalu Twórczości Marka Grechuty „Korowód”. Współpraca z Fundacją "Piosenkarnia" Anny Treter zaowocowała możliwością występów u boku takich sław jak: Krystyna Prońko, Renata Przemyk, Jacek Wójcicki, Grzegorz Markowski, Zbigniew Wodecki, Artur Gadowski, Tadeusz Woźniak czy Anawa.

adv / bielsko.info

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Galeria Sfera" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Galeria Sfera

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Galeria Sfera" podaj