bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 31 grudnia 2014
  • wyświetleń: 4351

Spełnili marzenia chorych dzieci

Fundacja Dziecięca Fantazja spełniła marzenia trojga chorych dzieci z Bielska-Białej: 5-letnią Oliwię, 3-letniego Michała i 13-letnią Kingę.

5-letnia Oliwia mieszkająca w Bielsku-Białej walczy z guzem mózgu. Ta radosna dziewczynka nie mogła się zdecydować, który z wielu prezentów na początku otworzyć. Jak się okazało kolorowe torby skrywały jej wymarzone zabawki. Koniki, lalki,  książeczki, układanki, słodycze, a nawet bajeczny serwis z Myszką Miki. Radość Oliwki była przeogromna. A wszystko to dzięki pracownikom firmy Lotos Czechowice-Dziedzice, którzy robiąc zbiórkę upominków dla podopiecznych fundacji podarowali te wszystkie wspaniałości. 

Spełnili marzenia chorych dzieci · fot. Fundacja Dziecięca Fantazja


Michaś z Bielska-Białej ma 3 latka i ciężką wadę serca. Ten radosny chłopczyk powitał przedstawicielkę fundacji radosnym śmiechem. Wspaniały dźwięk radosnego dziecięcego śmiechu brzmiał za każdym razem kiedy pojawiał się kolejny prezent. A było ich bardzo dużo. Misio otrzymał kilka zestawów wspaniałych klocków, wiele samochodów, słodyczy, książeczek i wyjątkowego misia. Za jego radość fundacja dziekuje pracownikom firmy Lotos Czechowice-Dziedzice. 

13-letnia Kinga z Bielska-Białej zmaga się z aplazją szpiku. Największym jej marzeniem był nowy smartfon, gdyż jej telefon, którego dotychczas używała się zepsuł. Wielką radość sprawił Kindze nowy telefon Sony Xperia Z1 podarowany przez Sony Mobile Polska.  Kinga ucieszyła się również z prezentów od pracowników firmy Lotos Czechowice-Dziedzice, od których otrzymała słodkiego pluszowego misia, słodycze oraz zestaw gier. 

Fundacja Dziecięca Fantazja jest Organizacją Pożytku Publicznego założoną w 2003 roku. Jej misją jest wnoszenie radości w życie dzieci nieuleczalnie chorych i zmagających się z chorobami zagrażającymi życiu poprzez spełnianie ich najskrytszych marzeń i fantazji. Fundacja z siedzibą w Warszawie, w ciągu 11 letniej działalności, spełniła ok. 4 tysięcy  dziecięcych marzeń. Działa na terenie całego kraju.

ab / bielsko.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.