Wiadomości

  • 31 grudnia 2014
  • wyświetleń: 4734

Gemini Park produkuje własny śnieg

W parku nad rzeką przy Gemini Park warunki śniegowe są znakomite. Śnieg pada nie tylko z nieba - w tym roku Gemini Park rozpoczęło produkcję śniegu.

Zimowa zjeżdżalnia w parku przy Gemini Park to rozrywka nie tylko dla najmłodszych. Codziennie od godziny 10 do 19 mogą korzystać z niej wszyscy chętni - jedyny warunek to waga poniżej 90 kg. Jazda w mini pontonie z wysokiej na prawie 4 metry, a długiej na ponad 20 metrów zjeżdżalni to świetna zabawa.

zjeżdzalnia, sanki
Zjeżdżalnia przy Gemini Park · fot. Gemini Park


- Nasza zimowa zjeżdżalnia staje się coraz bardziej popularna - mówi Anna Dworak dyrektor ds. marketingu i PR Gemini Park Bielsko-Biała - I trudno się dziwić, bo to świetna zabawa, jedyna taka w regionie. Jak już ktoś raz spróbuje, staje się stałym gościem w naszym parku. Od 10 stycznia będzie się tu działo jeszcze więcej. Rozpoczynamy cykl weekendowych atrakcji dla dzieciaków, które potrwają aż do marca. Przez ten cały czas, jak tylko warunki pogodowe nam pozwolą, będziemy naśnieżać park, by zabawy odbywały się w prawdziwie zimowych warunkach - dodaje.

Zimowa Akademia Gemini rozpocznie się już 10 stycznia o godzinie 12.00 w parku nad rzeką przy Gemini Park. W każdy weekend zabawie będzie towarzyszył temat przewodni. Pierwszy weekend wypełni szalona zabawa na śniegu, w kolejny odbędą się zajęcia związane z bezpieczeństwem podczas zabaw zimowych. W Zimowej Akademii Gemini pojawią się również poszukiwacze talentów, a także ferie olimpijskie.

Szczegółowy program Zimowej Akademii Gemini można znaleźć na stronie internetowej centrum. Zajęcia dla dzieci są bezpłatne.

Ariel Brończyk / bielsko.info

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Galeria Gemini Park" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Galeria Gemini Park

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Galeria Gemini Park" podaj