Wiadomości
- 29 grudnia 2014
- wyświetleń: 2665
Zaginiony odnaleziony w szpitalu
Zakończyły się poszukiwania 77-letniego bielszczanina, który w Wigilię wyszedł z domu. Mężczyznę odnaleziono 29 grudnia w Szpitalu Wojewódzkim w Bielsku-Białej.
Po kilku dniach poszukiwań 77-latek został odnaleziony w Szpitalu Wojewódzkim. Rodzina dziękuje wszystkim, którzy włączyli się w pomoc podczas poszukiwań.
ZOBACZ TAKŻE
Trwały pilne poszukiwania 50-latki. Kobieta została odnaleziona
87-latka z Bielska-Białej odnaleziona. Kluczowa była współpraca służb
Zakończyły się poszukiwania pana Gustawa. Mężczyzna jest cały i zdrowy
Trwały poszukiwania nastolatka w Bielsku-Białej. Zaginiony sam wrócił do domu
Policja poszukuje zaginionego 14-letniego Szymona Bogacza
Gorący temat[FOTO] Tragiczny finał poszukiwań zaginionej kobiety i jej syna. Oboje nie żyją
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.








