bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 17 grudnia 2014
  • wyświetleń: 1785

KNP rusza "na pomoc gospodarce"

Za nami:

Kongres Nowej Prawicy w Bielsku-Białej zaprasza na happening pod nazwą "Na pomoc gospodarce", który odbędzie się w sobotę 20 grudnia przed wejściem na targowisko miejskie przy ul. Lompy.

- Motorem polskiej gospodarki są mali i średni przedsiębiorcy. To oni tworzą i mnożą bogactwo tego kraju. Im mniej skrępowana jest ich działalność tym skala tego wzrostu jest większa. Tymczasem państwo polskie konsekwentnie narzuca nowe ograniczenia i zwiększa daniny, doprowadzając w ten sposób do upadłości wielu firm i załamania gospodarki. Jeśli nie zaczniemy uwalniać rynku, skończy się to dla nas oraz dla przyszłych pokoleń tragicznie - informuje Joanna Banaś, prezes oddziału Bielsko-Biała KNP.

straż miejska referendum
KNP podczas zbierania podpisów ws. odwołania SM · fot. KNP Bielsko-Biała


Przed targowiskiem członkowie KNP zorganizują happening polegający na "obrazowym" pokazaniu jak ogromnym ciężarem przygniatana jest polska gospodarka - ciężarem stale narzucanych ograniczeń i obciążeń podatkowych. - Zapewniamy, że nasza akcja stanowić będzie bardzo ciekawy kontrapunkt do przedświątecznych relacji - dodaje Joanna Banaś.

Happening odbędzie się w sobotę 20 grudnia o godzinie 9.00.

ab / bielsko.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.