bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 15 grudnia 2014
  • 21 lipca 2015
  • wyświetleń: 43359

90' Festival za nami - wideo i zdjęcia

Za nami największy festiwal muzyki eurodance w Polsce. Przez dwa dni na scenie pod Dębowcem wystąpiło 12 artystów. 90'Festival zmagał się w tym roku z niekorzystną aurą. W niedziele koncert został przerwany z powodu oberwania chmury.

Organizatorzy festiwalu postanowili w tym roku rozbić imprezę na dwa dni. W sobotę na scenie wystąpili Haddaway, Beatrix - była wokalistka zespołu Masterboy, Coolio, Dune, Corona oraz DJ Quicksilver. Drugiego dnia imprezy przed bielską publicznością zaprezentowali się 2 Unlimited, Snap!, Loona, Culture Beat, Dj Sash, La Bouche.90' Festival (dzień drugi) - 19.07.2015 · fot. Gekon


Zarówno w sobotę, jak i w niedzielę, przez teren festiwalowego miasteczka przetoczyła się burza. Ta w niedzielę była tak gwałtowna, że podczas występu zespołu 2 Unlimited doszło do awarii nagłośnienia i ekipa z Holandii musiała z niesmakiem zejść ze sceny. Koncerty wznowiono pół godziny później.

90' Festival (dzień pierwszy) - 18.07.2015 · fot. Gekon
Konkurs

ab / bielsko.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.