bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 10 grudnia 2014
  • 26 stycznia 2015
  • wyświetleń: 13762

Bielsko-Biała na podium konkursu

W tym roku stolicy Podbeskidzia nie udało się wygrać VI edycji konkursu "Świeć się z Energą". Mimo wszystko świąteczne iluminacje w Bielsku-Białej zostały wysoko ocenione przez internautów.

W ogólnopolskim plebiscycie, który zakończył się w miniony piątek, internauci oddali najwięcej, bo niespełna 36 tysięcy głosów, na iluimnację miasta Połczyn-Zdrój z województwa zachodniopomorskiego. Do ostatniej chwili Połczyn-Zdrój walczył z Aleksandrowem Łódzkim, który zgromadził kilkaset głosów mniej. Na najniższym stopniu podium uplasowała się stolica Podbeskidzia z 4438 głosami.O cenne głosy swoich mieszkańców i sympatyków w finałowej fazie konkursu walczyło szesnaście miejscowości wyłonionych spośród grona ponad 220 kandydatów. Zwycięzca VI edycji akcji "Świeć się z Energą" oprócz tytułu otrzyma również nagrodę charytatywną w postaci nowoczesnego sprzętu AGD o wartości 10 tys. zł.

Świątecznie na bielskich ulicach · fot. Dawid Zawiła

ab / bielsko.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.