bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 8 grudnia 2014
  • 9 grudnia 2014
  • wyświetleń: 3119

Prezydent wszystkich bielszczan

Jacek Krywult złożył oficjalne ślubowanie i tym samym czwarty raz z rządu otrzymał insygnia władzy w Bielsku-Białej. Prezydent podziękował wszystkim, którzy oddali na niego swój głos.

- Po raz czwarty z rzędu miałem przyjemność złożyć ślubowanie. Odczuwam ogromną satysfakcję, że bielszczanie obdarzyli mnie zaufaniem. Serdecznie dziękuję tym mieszkańcom, którzy oddali na mnie swój głos, a tym którzy poprali moich kontrkandydatów obiecuję, że będę prezydentem wszystkich bez wyjątku bielszczan - mówił Jacek Krywult tuż po ślubowaniu.

prezydent krywult
Jacek Krywult przyjmuje insygnia władzy w mieście · fot. UM Bielsko-Biała


Prezydent po raz kolejny odniósł się do kampanii wyborczej. Według Jacka Krywulta po raz pierwszy była ona przepełniona nienawiścią. - Nic nie proponowano mieszkańcom prócz ataku na moją osobę. Dziękuje mojemu sztabowi wyborczemu, na czele z Jamesem Jurczykiem, który tak jak w poprzednich latach prowadził kampanię spokojną i merytoryczną - dodał gospodarz Bielska-Białej.

Jacek Krywult mówił również, że liczy na owocną współpracę z radnymi - bez względu na podziały polityczne. - Mam nadzieję, że w sprawach istotnych dla naszego miasta nie będzie żadnych podziałów - kontynuował prezydent.

Podczas II sesji Rady Miejskiej prezydent Jacek Krywult przedstawił swoich zastępców. Wiceprezydentami pozostają Waldemar Jędrusiński i Lubomir Zawierucha. Ze stanowiskiem żegna się natomiast Zbigniew Michniowski, który jednak na czas wakatu ciągle będzie pełnił obowiązki zastępcy prezydenta. Pełnomocnikiem prezydenta Jacka Krywulta pozostanie Henryk Juszczyk.

ab / bielsko.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.