bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 2 grudnia 2014
  • 7 grudnia 2014
  • wyświetleń: 2852

Ciasteczkowe Mikołajki w Gemini

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Galeria Gemini Park" podaj

Za nami:

Zdobienie świątecznych pierników, rodzinna atmosfera i spotkanie z Mikołajem. W pierwszy weekend grudnia Centrum Handlowe Gemini Park zamieni się w fabrykę słodkości.

Reklama

W dniach 6-7 grudnia do Gemini Park zawita Święty Mikołaj, który wraz ze swoimi pomocnikami zabierze wszystkie dzieci w magiczną podróż.

Przez cały weekend najmłodsi będą mieli okazję wziąć udział w specjalnie przygotowanych dla nich warsztatach ciasteczkowych.

Każdy łasuch ozdobi swój świąteczny przysmak według własnego pomysłu. Pomocnicy Mikołaja podpowiedzą dzieciom jak wymalować słodkie śnieżynki, bałwany i renifery.

W sobotę 6 grudnia dzieci spotkają się z Mikołajem w Gemini Park na parterze centrum, przy ścianie z klocków. Warto przygotować piosenkę, wierszyk lub laurkę dla wyjątkowego gościa, który na pewno zapyta najmłodszych, czy byli grzeczni w tym roku. Dodatkową atrakcją będzie możliwość wykonania pamiątkowego zdjęcia z Mikołajem. Fotografie będzie można odebrać w dniach 14-24 grudnia przy stoisku pakowania prezentów w Centrum Handlowym.

gemini

lik / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Galeria Gemini Park

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Galeria Gemini Park" podaj