bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 28 listopada 2014
  • wyświetleń: 3539

Pijany i agresywny kierowca busa

Policjanci ze Szczyrku zatrzymali 29-letniego mężczyznę, który pijany kierował busem, a w czasie zatrzymania zachowywał się wyjątkowo agresywnie i naruszył nietykalność cielesną interweniujących funkcjonariuszy.

W środę po południu policjanci otrzymali informację od innych kierowców o jadącym zygzakiem kierowcy Volkswagena. Kierujący busem wykonywał niekontrolowane manewry, zajeżdżał drogę innym kierowcom i momentami jechał środkiem jezdni. Mundurowi zatrzymali sprawcę na bielskiej ul. Stalowej.

Kierowca busa ledwo trzymał się na nogach, mimo to zachowywał się wyjątkowo arogancko wobec stróżów prawa. Chcąc uniknąć zatrzymania szarpał się i wyrywał. Obezwładniono go i zakuto w kajdanki.

Badanie stanu jego trzeźwości dało wynik ponad 2 promili alkoholu. Sprawca został przewieziony do policyjnej celi. Usłyszał zarzuty. O jego losie zadecyduje teraz prokurator.

ab / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.