bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 4 sierpnia 2011
  • wyświetleń: 2642

Agresywny 19-letni złodziej

Szarpaniną z obsługą sklepu i wybiciem szyby w drzwiach, zakończyło się ujęcie 19-letniego złodzieja, który połakomił się na butelkę piwa. Sprawca został przekazany w ręce policjantów. Za kradzież i zniszczenie mienia może trafić do więzienia na najbliższe 5 lat.

Areszt, kradzież, policja
fot. Policja


We wtorek wieczorem, w sklepie przy ul. Jutrzenki w Bielsku-Białej, sprawca usiłował skraść butelkę piwa. Kiedy zorientował się, że jest obserwowany przez obsługę, szybkim krokiem skierował się do wyjścia. Pomiędzy personelem, a rabusiem doszło do szarpaniny. Złodziej wyrywał się i próbował uciec. W pewnym momencie przewrócił się na przeszklone drzwi, w których rozbił szybę. Spowodował straty, które właściciel oszacował wstępnie na 300 zł.

Przekazano go w ręce stróżów prawa. Noc spędził w policyjnym areszcie. Usłyszał już zarzuty usiłowania kradzieży i uszkodzenia cudzego mienia. Za przestępstwa te grozi mu do 5 lat za kratami.

new / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.