Wiadomości
- 25 listopada 2014
- wyświetleń: 5174
Poszukiwania kierowcy quada
Policjanci poszukują kierującego quadem, który w piątek, 21 listopada około godziny 17.10 w Szczyrku na ul. Sosnowej doprowadził do wypadku, w którym ranna została 56-letnia pasażerka "czterokołowca". Sprawca nie zainteresował się losem rannej kobiety i uciekł z miejsca zdarzenia.
Do wypadku doszło na torze przystosowanym do jazdy na czterokołowcach. Sprawca, przewożący na tylnym siedzeniu pasażerkę, utracił panowanie nad quadem i zderzył się z innym czterokołowcem, kierowanym przez 25-latka. Na skutek zderzenia 56-letnia pasażerka doznała złamania obojczyka i trafiła do szpitala.
Sprawca wypadku uciekł z miejsca zdarzenia. Wszelkie informacje mogące przyczynić się do jego ustalenia prosimy kierować do Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej przy ul. Rychlińskiego 17, tel. 33 8121280
.
Sprawca wypadku uciekł z miejsca zdarzenia. Wszelkie informacje mogące przyczynić się do jego ustalenia prosimy kierować do Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej przy ul. Rychlińskiego 17, tel. 33 8121280
.
ZOBACZ TAKŻE
Nietrzeźwy 67-latek leżał na ruchliwej ulicy. Interweniowali funkcjonariusze SOK i Policji
[FOTO] Tłumy w Parku Słowackiego. Kolejny „Wlot na Spot” przyciągnął mieszkańców
Na terenie Bielska-Białej zawyją syreny alarmowe. To tylko ćwiczenia
[FOTO] Wypadek w Bystrej. Motocyklistka trafiła do szpitala po zderzeniu z dwoma samochodami
24 lipcaŚwięto Policji w Bielsku-Białej. Mieszkańcy są zaproszeni na uroczystą mszę w katedrze
Materiał partneraMoto Music Show 2026 - to już w ten weekend!
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.







