bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 24 listopada 2014
  • wyświetleń: 2207

Bracia znęcali się nad swoją matką

Prokuratura w Bielsku-Białej skierowała do Sądu Rejonowego akt oskarżenia przeciwko dwóm mężczyznom, którzy znęcali się psychicznie i fizycznie nad swoją matką.

Jak ustalono pokrzywdzona mieszka razem ze swoimi dwoma dorosłymi synami (w wieku 22 i 39 lat). Obaj mężczyźni nadużywają alkoholu, a będąc pod jego wpływem wszczynają awantury domowe, podczas których wyzywają matkę obelżywymi i wulgarnymi słowami, poniżają ją, a nawet zdarza się, że stosują wobec niej przemoc fizyczną, polegającą na popychaniu, odpychaniu i szarpaniu.

W związku z tymi awanturami niejednokrotnie miały miejsce interwencje policji. Nadto w dniu 4 października 2014 roku 22-letni oskarżony groził matce pobiciem. Oskarżeni nie przyznali się do popełnienia zarzucanego czynu. Starszy oskarżony był karany sądownie. Oskarżonym grozi kara pozbawienia wolności do lat 5.

ab / bielsko.info, źródło: Prokuratura Okręgowa w Bielsku-Białej

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.