bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 19 listopada 2014
  • wyświetleń: 4085

Niezależni.BB gotowi na drugą turę

Niezależni.BB podsumowali pierwszą turę wyborów samorządowych. Na konferencji prasowej w Hotelu Prezydent głos zabrali radni oraz kandydat na prezydenta miasta z ramienia Niezależnych.

- Chcę podziękować wszystkim wyborcom, którzy oddali głos na kandydatów Niezaleznych.BB. Cieszymy się, że mieszkańcy zdecydowali się na kredyt zaufania w stosunku do nas, zrobimy wszystko, żeby Państwa nie zawieść - mówiła Małgorzata Zarębska, która z listy Niezależnych.BB dostała się do rady miejskiej. Mandat radnego zdobył również Marcin Lisiński.

Konferencja prasowa Niezależnych.BB - 19.11.2014 · fot. bielsko.info


Janusz Okrzesik zaapelował do kandydatów, którzy odpadli już z wyścigu prezydenckiego, aby namawiali swoich wyborców do pójścia na drugą turę wyborów samorządowych.

- Oczekuję i namawiam konkurentów, aby mobilizowani swoich zwolenników do udziału w drugiej turze. Jeżeli poważnie traktują swoich wyborców, którym mówili o potrzebnej w mieście zmianie, powinni to zrobić - stwierdził lider Niezaleznych.BB.

ab / bielsko.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.