bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 13 listopada 2014
  • 14 listopada 2014
  • wyświetleń: 2351

Podsumowanie kadencji rady - foto

21 listopada dobiegnie końca obecna VI kadencja rady miejskiej, obejmująca lata 2010-2014. W czwartek odbyła się ostatnia sesja. Nie zabrakło podziękowań i gratulacji.

Rada miejska podczas 47 sesji, podejmując 1140 uchwał i wypracowując 4 stanowiska oraz 1 rezolucję. Frekwencja na sesjach wyniosła 94 procent. Radni pracowali przede wszystkim w 7 stałych komisjach, opiniując projekty uchwał i wystosowując wnioski do prezydenta.

Ostatnia sesja VI kadencji - 13.11.2014 · fot. UM Bielsko-Biała


Łącznie komisje odbyły 394 posiedzenia, w tym część wyjazdowych, które odbywały się z udziałem mieszkańców w otwartym terenie lub w placówkach oświaty, kultury i pomocy społecznej lub w innych jednostkach organizacyjnych naszego miasta. Komisje wydały łącznie 2950 opinii oraz wystąpiły ze 198 wnioskami do prezydenta miasta.

Według Przewodniczącego Rady Miejskiej Ryszarda Batyckiego, kończąca się kadencja nie była łatwa. Jak każde miasto w Polsce Bielsko-Biała zmagało się ze skutkami kryzysu ekonomicznego. Konieczne było rozwiązanie wielu trudnych problemów. Było to możliwe dzięki dobrej, praktycznie bezkonfliktowej współpracy radnych różnych opcji, szczególnie w istotnych dla miasta sprawach.

ab / bielsko.info, źródło: UM Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.