bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 12 listopada 2014
  • wyświetleń: 2262

Zatrzymano sprawców kradzieży

11 listopada około godz. 15.10 dyżurny straży miejskiej otrzymał telefoniczne zgłoszenie od trzech mężczyznach, którzy w rejonie przejścia podziemnego przy ulicy Mickiewicza wybili w sklepie spożywczym szybę.

Dyżurny uzyskaną informację przekazał strażnikom miejskim oraz dyżurnemu Komisariatu Policji III. Około godz. 15.17 na ulicy Piastowskiej funkcjonariusze Policji z KP III zatrzymali trzech mężczyzn, którzy odpowiadali podanemu rysopisowi. Zatrzymani przyznali się, że wybili szybę w sklepie spożywczym.

W trakcie wykonywania dalszych czynności służbowych ustalono, że w dniu 10 listopada trzej panowie dokonali kradzieży szlifierki o wartości 548 zł na szkodę jednego ze sklepów w Bielsku-Białej. Postępowanie w ich sprawie prowadzą funkcjonariusze policji. Za popełnione przestępstwo grozi im do 10 lat pozbawienia wolności.

ab / bielsko.info, źródło: Straż Miejska Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.