bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 12 listopada 2014
  • wyświetleń: 1093

"Żartownisie" ukradli flagę Polski

Dla żartu ukradli flagę państwową wywieszoną z okazji 96.rocznicy Odzyskania Niepodległości na jednym z bielskich bloków przy ul. Karowej. Chwilę później obaj "żartownisie" zostali zatrzymani przez patrol z prewencji. Za przestępstwo to może im teraz grozić do roku więzienia.

Wtorkowym wieczorem policjanci otrzymali informację od jednego z mieszkańców o dwóch młodych mężczyznach, którzy skradli flagę wywieszoną przed wejściem do bloku. Z relacji świadka wynikało, że jeden z mężczyzn uniósł drugiego, który sięgnął po flagę. Kiedy rabusie zorientowali się, że są obserwowani, rzucili się do ucieczki.

Patrol zatrzymał ich nieopodal miejsca zdarzenia. Przy jednym z nich policjanci odnaleźli skradzioną flagę. Zatrzymanymi okazali się bielszczanie w wieku 22 i 31 lat. Badanie alkomatem wykazało, że mieli w organizmie od 1,5 do 2 promili alkoholu. Noc spędzili w policyjnej celi. Dzisiaj usłyszą zarzuty. O ich losie zadecyduje prokurator.

ab / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.