bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 6 listopada 2014
  • 21 listopada 2014
  • wyświetleń: 3632

Podwodny Świat w Gemini Park

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Galeria Gemini Park" podaj

Za nami:

Centrum Handlowe Gemini Park zaprasza dzieci do zwiedzania multimedialnej wystawy edukacyjnej pt. "Podwodny Świat". Wystawę można zwiedzać w grupach i indywidualnie.

Każda ekspedycja wymaga dobrego przygotowania. W pierwszej części wystawy mali zwiedzający przejdą specjalne szkolenie i założą strój do nurkowania.

Tak przygotowani zwiedzą rafę koralową i zobaczą mieszkanie tysięcy ryb i stworzeń podwodnych. We wraku statku "Mary Rose" poszukają skarbu, a na koniec sprawdzą swoją wiedzę we wspaniałym quizie, który utrwali ich wiedzę o podwodnym świecie. Na koniec każde dziecko otrzyma pamiątkowy dyplom "Odkrywcy Tajemnic Podwodnego Świata".

Wystawa składa się z czterech imponujących swym wyglądem oraz zastosowaną technologią elementów: ,"Batyskaf", "Rafa i głębiny'", "Wrak", oraz "Quiz'". Każdy element jest wspaniałą atrakcją, do której dzieci będą mogły wejść i dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy z zakresu zarówno biologii, fizyki jak i... historii.

Wystawę można zwiedzać do 23 listopada, codziennie pomiędzy 9.00 a 20.00. Czas zwiedzania wystawy to około 50 min.

Po wystawie oprowadzać będą doświadczeni w pracy z dziećmi animatorzy. Wystawę można zwiedzać w grupach (szkoły i przedszkola) oraz indywidualnie. Zwiedzanie dla grup odbywa się po wcześniejszej rezerwacji pod numerem telefonu 795 209 224.

Wystawa "Podwodny świat" w Gemini Park

lik / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Galeria Gemini Park

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Galeria Gemini Park" podaj