bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 5 listopada 2014
  • wyświetleń: 4682

"Czwórka" w nowej odsłonie - foto

W IV Liceum Ogólnokształcącym im. Komisji Edukacji Narodowej symbolicznie podsumowano remont placówki. W związku z reformą oświaty przeprowadzaną w naszym mieście, "Czwórka" została przeniesiona do budynku przy ul. Michałowicza 55

Aby budynek i sale lekcyjne spełniały wymogi, niezbędny był gruntowny remont. Prace zostały podzielone na dwa etapy. W pierwszym przebudowano m.in. klatki schodowe, przeprowadzono remont posadzek, wykonano remont zaplecza sali gimnastycznej i sanitariatów oraz wymieniono instalacje - elektryczną i wod-kan, powstała także pochylnia dla osób niepełnosprawnych.

"Czwórka" w nowej odsłonie · fot. UM Bielsko-Biała


Drugi etap inwestycji obejmował roboty ogólnobudowlane związane z adaptacją piwnic na cele szkolne. W jego trakcie wykonano instalacje elektryczną i centralne ogrzewanie. Dobiega końca również budowa boiska wielofunkcyjnego, która przy sprzyjających warunkach atmosferycznych zostanie zakończona jeszcze w tym roku.

Trwają prace na terenie wokół budynku liceum. Obecnie w IV LO w 16 zespołach klasowych uczy się 542 uczniów. W budynku znajdują się 22 sale wyposażone w komputery, projektory multimedialne, automatyczne ekrany oraz dostęp do internetu.

ab / bielsko.info, źródło: UM Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.