bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 3 listopada 2014
  • wyświetleń: 1801

Nietrzeźwy złodziej samochodów

Policjanci z bielskiego pododdziału prewencji zatrzymali 22-letniego mężczyznę, który jest podejrzany o kradzież samochodu oraz kierowanie tym pojazdem w stanie nietrzeźwości. Zatrzymany miał blisko 1,5 promila alkoholu w organizmie.

Samochód zniknął w sobotę nad ranem z parkingu przy ul. Grażyny w Bielsku-Białej. Wraz z pojazdem sprawca skradł laptopa oraz dokumenty. Właściciel zaalarmował o kradzieży policjantów. Mundurowi zauważyli pojazd w okolicy miejsca, gdzie doszło do kradzieży. Zatrzymali mężczyznę podejrzanego o jego kradzież. Odzyskali zarówno pojazd, jak również skradzione wraz z nim wartościowe rzeczy.

Badanie stanu trzeźwości zatrzymanego dało wynik blisko 1,5 promila alkoholu. Jakby tego było mało, w czasie jego przeszukania policjanci odnaleźli środki odurzające. Sprawca trafił do policyjnej celi. Nazajutrz usłyszał zarzuty. O jego dalszym losie zadecyduje teraz prokurator.

ab / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.