bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 31 lipca 2011
  • wyświetleń: 3132

Policja poszukuje świadków

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj

Policjanci Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Życiu i Zdrowiu Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej apelują do świadków wypadków, do których doszło ostatnio na bielskich drogach, o kontakt telefoniczny bądź osobisty.

24 lipca około 13.05 w Bielsku-Białej na ul. Cieszyńskiej (w rejonie skrzyżowania z ul. Średnią), kierujący samochodem osobowym marki volkswagen lupo, kol. żółtego o nieustalonych numerach rejestracyjnych, doprowadził do zderzenia za fiatem, którego kierująca doznała obrażeń ciała. Kierowca volkswagena odjechał z miejsca zdarzenia w kierunku Cieszyna, nie udzielając rannej pomocy.

21 lipca około 18.50 w Pisarzowicach na ul. Przygranicznej (w odległości około 50 m. od skrzyżowania z ul. Bielską), 45-letni rowerzysta doznał obrażeń ciała, najprawdopodobniej na skutek zderzenia z fiatem sedici, kol. czarnego, którego kierowca nie udzielił rannemu pomocy i odjechał z miejsca zdarzenia.

18 lipca około 10.20 w Bielsku-Białej na skrzyżowaniu ul. Kolistej i Grondysa, doszło do zderzenia osobowego mercedesa z motocyklem marki honda kol. srebrnego. Wskutek wypadku motocyklista doznał obrażeń ciała.

Policja prosi wszystkich, posiadających informacje na temat powyższych zdarzeń, a w szczególności sprawców wypadków z dnia 24 i 21 lipca br., o osobisty lub telefoniczny kontakt z Wydziałem do Walki z Przestępczością Przeciwko Życiu i Zdrowiu Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej ul. Rychlińskiego 17, nr tel. 33 8121230, tel. alarmowe 997 lub 112.

new / bielsko.info
źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj