bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 31 października 2014
  • wyświetleń: 2385

Niezależni.BB prezentują program

Podczas piątkowej konferencji prasowej przedstawiony został program i zobowiązania Komitetu Niezależni.BB. Dokument zatytułowano 3000 słów o Bielsku-Białej

Jest to platforma do dyskusji, ale zarazem program zarządzania miastem - podkreślał Janusz Okrzesik, kandydat Niezależnych.BB na prezydenta Bielska-Białej. Dokument opracowany został przez Zespół Programowy, którego przewodniczącym jest Andrzej Sikora - adwokat, ostatni wojewoda bielski.

janusz okrzesik
Janusz Okrzesik, kandydat Niezależnych.BB na prezydenta Bielska-Białej. · fot. bielsko.info


Praca z Niezależnymi.BB była dla mnie dużą przyjemnością. Nad programem pracowaliśmy społecznie i ponownie poczuliśmy atmosferę ruchu obywatelskiego, takiego jak ten sprzed 25 lat, gdy poznaliśmy się z Januszem Okrzesikiem - mówił Sikora podczas prezentacji programu.

Kilkunastostronicowy dokument 3000 słów o Bielsku-Białej składa się z Deklaracji Programowej i Zobowiązań. Deklaracja podzielona została na kilka części, które otrzymały tytuły: Miasto dla ludzi, Miasto dla młodych, Miasto dla rodzin, Miasto partnerem dla biznesu, Nowe życie dla Śródmieścia oraz Rozmawiajmy. Z kolei w części Zobowiązania przedstawione zostały propozycje rozwiązań, które Niezależni.BB wprowadzą po wygraniu wyborów.

Pełna treść dokumentu 3000 słów o Bielsku-Białej w wersji PDF dostępna jest na stronie komitetu.

ups / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.